Motosiklet kullanan tamamen soyunmuş bir adam gibi görünen garip bir fotoğraf, binlerce kişiyi şaşkına çevirdi.

Bir Reddit kullanıcısı, platformda paylaştığı tuhaf bir görüntünün başlığını şöyle yazmıştı: “Bana çıplak bir erkeği ilk gören ilk kişi olmadığımı söyle .” Gerçekten de, ilk bakışta, çıtçıt onun arkasında oturan bir kızla bisiklet kullanan adamın tamamen çıplak olduğu izlenimini bırakıyor.
Diğer Reddittors, “çıplak adam” da optik yanılsamadan hemen kurtulamadıklarını itiraf etti.

“Neler olup bittiğini anlamak için yaklaşık bir dakikaimi aldım, çıplak bir adam olduğuna ikna oldum, belki de et renkli giysiler diye düşündüm, neredeyse vazgeçtim!” biri yazdı.
Şaşkın fotoğrafta, üstsüz bisikletçi, yolcusu çok kısa şortlu iken aslında kot pantolon giyiyor.

“Gün 58: Hâlâ çıplak bir adam görüyorum, gerçeklerden vazgeçtim. Şeyler eskiden olduğu gibi mantıklı gelmiyor” diye şaka yaparak jesse_dylan’ı itiraf etti. Başka bir kullanıcı mizahi bir şekilde “Bilinen nokta, ortada bir çıplak, arkadaki bacakları olmayan, bacakları ön tarafında kotlu olan bir kızla birlikte” yazıyordu.

Tamamen çıplak bir kişinin ilginç bir illüzyonu, bu yılın başında turları çevrimiçi yaptı. Adamın yanlışlıkla bir sandalda oturduğu ve bacakları yayılmış olduğu görülen görüntü, birçok internet kullanıcısının iki katına çıkmasını sağladı.

Kasım başında Reddit’in ziyaretçileri, açık hava müzik festivalinde bir sürü taraftarın anısına, pamuk alanının olağan dışı bir fotoğrafını da fark ettiler.

Muhtemelen, en tartışmalı görme yanılsaması , mavi-siyah (veya beyaz-ve-altın) elbisenin, web çevresinde toplu histeriyi ortaya çıkaran fotoğrafıydı.